KONTAKTY

Jiří Vymětalík - Pivo je hra
Vichrova 1910
Lysá nad Labem
tel: +420 774 803 767
info@pivojehra.cz

O nás

Pivo mě baví a to ve všech ohledech. Když se naskytla možnost nabídnout suroviny i měmu okolí, neváhal jsem. Myšlenka založit obchod a přinést tak suroviny i dalším zájemcům nakonec zvítězila a tak pomalu vzniknul projekt Pivojehra.cz. Nemáme ambice stát se dalším velkým anonymním obchodem. Chceme přinášet kvalitní suroviny pro výrobu piva v domácích podmínkách a to vše přátelským a komunitním způsobem. Rádi si poslechneme vaše názory, necháme si poradit co a jak vylepšit. Budeme rádi, když to nebude jen náš obchod, ale především váš obchod a budete jej tvořit s námi. 

Prvním dílčím úspěchem bylo přivedení firmy Fermentum Mobile, která se zabývá výrobou tekutých pivovarských kvasnic. Jedná se o mladou polskou firmu, sídlící ve městě Gdaňsk, která tímto projektem chce změnit pohled na polskou pivovarnickou scénu. Jak sami o sobě píšou na svém webu: "naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní tekuté kvasinky pro domácí sládky a řemeslné pivovary. Disponujeme vlastní kvasinkovou bankou, která slouží pro následnou propagaci kvasinkových kmenů".

Aktuálně firma Fermentum Mobile nabízí zhruba 24 kmenů, které pokrývají celou škálu pivních stylů včetně typicky polského stylu Grodziskie, či kmene pro výrobu nealkoholických piv.

NWMzNTk4M